Bavels Beter Best

Klik op lees meer voor uitslagen van de al gespeelde wedstrijden

HE 8-9
 
Sander van Kesteren     Ton Branderhorst    1-6   0-6    
Patrick Smans   Sander van Kesteren     6-0   6-0    
Patrick Smans   Jeroen Veldwijk   0-6 7-5 7-5
Sander van Kesteren   Jeroen Veldwijk   2-6 1-6  
Patrick Smans   Ton Branderhorst   6-2 5-7 6-2

 

HE 6-7
 
Arnoud Klep     Jack Marcelis      6-3   4-6   6-2  
Mathijs Claassen     Frank Luijten     6-0   4-6   6-1  
Todd Smith   Mathijs Claassen     2-6   3-6    
Todd Smith   Jack Marcelis     6-3   6-3    
Mathijs Claassen     Arnoud Klep     6-3   6-2    
Freek van der Honing   Arnoud Klep   6-1 6-1  
Todd Smith   Jan Joris van Maren   2-6 1-6  
Jack Marcelis     Frank Luijten     2-6   6-2   6-3  
Freek van der Honing   Jack Marcelis     6-2   6-3    
Freek van der Honing   Mathijs Claassen    3-6 6-2 6-4
Jack Marcelis   Jan Joris van Maren   0-6   0-6    
Todd Smith   Freek van der Honing   3-6 4-6  
Mathijs Claassen   Jack Marcelis   6-1 7-5  
Jan Joris van Maren   Arnoud Klep   6-0 6-1  
Freek van der Honing   Jan Joris van Maren   2-6 2-6  
Mathijs Claassen    Jan Joris van Maren   1-6 0-6  
Todd Smith   Arnoud Klep     7-6 6-7 6-2

  

HD 7
 
Harold Scheepers /   
Patrick Smans  
      Renco Huis /
Jeroen Veldwijk  
   6-3   6-2    
Mathijs Claassen /
Freek van der Honing
  Renco Huis /
Jeroen Veldwijk  
   6-2 6-0   
Mathijs Claassen /
Freek van der Honing
  Harold Scheepers /   
Patrick Smans  
  6-1 6-4  
Mathijs Claassen /
Freek van der Honing
  Frank van Pruissen /
Corné Snoeren
  6-4 6-2  

 

HD 5-6
 
Renco Huis /
Frank van Leersum
      Harry Verdoolaege /
Ad Vermijs
   3-6   4-6    
Harry Verdoolaege / 
Ad Vermijs
  Paul Kriellaars /
Patrick Weidinger
  6-3 6-4  
Renco Huis /
Frank van Leersum
  Paul Kriellaars /
Patrick Weidinger
  4-6 6-3 10-12

 

 GD 7-8

 
Esther Warendorff /
Harold Rops
      Marthe van Berkel /
Patrick Weidinger
   6-4   6-1    
Esther Warendorff /
Harold Rops
  Brigitte Rennen /
Peter Ros
  6-2    6-1    

Anneke Kriellaars /
Aadriaan van Dorst

  Brigitte Rennen /
Peter Ros
  6-4 6-2  

Marthe van Berkel /
Patrick Weidinger

  Brigitte Rennen /
Peter Ros
  6-2 7-5  

Marthe van Berkel /
Patrick Weidinger

  Anneke Kriellaars /
Aadriaan van Dorst
  0-6 0-6  

 

GD 5-6

 
Anjo van de Veeken / 
Johan Keller
      Sandra Sperber /
Corino van Tilburg
   1-6   3-6    
Angelique Räkers /
Ad Vermijs
  Sandra Sperber /
Corino van Tilburg
  6-2     6-4    
Angelique Räkers /
Ad Vermijs
  Anjo van de Veeken / 
Johan Keller
  6-1   6-3  

 

DD 7-8

 
Ingrid van Pruissen /
Janneke Geerts
      Brigitte Rennen /
Meike de Leeuw
   6-0   6-1    
Esther Warendorff /
Charlotte Rijnders
  Brigitte Rennen /
Meike de Leeuw
  6-3 6-2  

DD 6-7

 
Sandra Maakenschijn /
Suzanne Schalken
      Mayke Teurlings /
Marjanne Karstens
   7-6   6-1    
Anjo van de Veeken /
Joyce van Beers
  Nicky van Iersel /
Jacqui van Kemenade
  6-2   6-1    
Sandra Maakenschijn /
Suzanne Schalken
  Anjo van de Veeken /
Joyce van Beers
  4-6 7-6 6-4
Sandra Maakenschijn /
Suzanne Schalken
  Nicky van Iersel /
Jacqui van Kemenade
  4-6 4-6  
Anjo van de Veeken /
Joyce van Beers
  Mayke Teurlings /
Marjanne Karstens
  6-4 6-1  
Nicky van Iersel /
Jacqui van Kemenade
  Mayke Teurlings /
Marjanne Karstens
  6-7 2-6  

 

DD 4-5

 
Sandra Rebbens /
Sandra Sperber
      Sylvia Thijssen /
Wesley Put
   1-6   2-6    
 
Toernooien en activiteiten overzicht